Restaurace Napoli

Místo
Brno
Typ
Bistro

Popis realizace

V luxusním Bistru Napoli jsme dokreslovali atmosféru dekorativními LED pásky v barvě teplé bílé.

Restaurace

Kladli jsme důraz na to, aby samotné LED pásky nebyly vůbec vidět a aby byla vidět právě jenom lehká zář těchto pásku, která nasvětlovala tmavý dýhový nábytek. LED pásků do části restaurace bylo použito velké množství, pro dosažení útulné atmosféry jsme použili stmívání.

Bar

V restauraci Napoli je krásný bar, kde jsme osvětlovali poličky a prostor pro přípravu nápojů. Pro nasvětlení sklenic v polici jsme použili zafrézovaný profil Mikro-K s LED páskem s malou roztečí diod pro dosažení souvislého svitu.

Pracovní plocha

Pro osvětlení pracovní plochy jsme si mohli dovolit použít trochu masivnější profil LIPOD do kterého jsme umístili LED pásky o výkonu 15w/m opět v barvě teplé bílé.

Použité komponenty

Profily: Mikro-K, Lipod

LED pásek: 15W/m teplá bílá

Stmívač: MiLight

ZdrojMean Well

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.