Instalace svítidel

Hlavním smyslem naší firmy není pouhá výroba světel na míru, ale i jejich instalace. Provádíme jak instalaci námi vyrobených svítidel z LED pásků, tak i svítidel od různých výrobců, které si u nás zakoupíte.

Instalace svítidel

Jak to probíhá?

Nejprve k Vám přijde na obhlídku technik, který Vám poradí jaká svítidla jsou pro Váš prostor nejlepší a jak taková instalace probíhá a co je potřeba pro to připravit. Následně od nás dostanete nezávaznou cenovou nabídku a po odsouhlasení se domluví termín instalace, tak aby všem vyhovoval co nejlépe.

Termín se nám občas podaří sladit i do týdne od potvrzení, ale většinou spíše počítejte se 4 týdny. Proto je potřeba instalaci plánovat dostatečně dopředu. V některých případech není obhlídka nutná, záleží na rozsahu a náročnosti instalace. 

Podívejte se na naše realizace

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dodáváme světlo do vašeho života

Jak je potřeba nachystat strop, když chci mít napínaný strop?

 Pokud uvažujete nad celoplošně osvětleným stropem, stačí nám nachystat jen vývody na světla a my si vše už nachystáme.

U obvodového stropu je potřeba vymalovat strop na bílo, aby strop krásně odrážel světlo a neházel stíny.

Jaké nejmenší snížení je potřeba?

Pokud chcete prosvětlený strop, doporučujeme snížení stropu alespoň 15cm. Obecně platí, že čím větší odsazení, tím je cena nižší.

Pokud budete mít jen fólii bez prosvětlení, tak nám stačí snížení 4cm.

Je vhodný napínaný strop i do koupelny? Nebo nad bazén?

Ano, napínaný strop díky svému materiálu může být i ve vlhkém prostředí.

Jak řešit stmívání?

Nejlepší variantou je chytrá domácnost Loxone (Smarteon), pokud ale nemáte chytrý dům můžete vybírat z několika variant stmívání, buď pomocí ovladače milight, pomocí triac stmívání, aplikací zigbee anebo casambi. Pokud si nevíte rady, tak nás oslovte a my Vám rádi poradíme.

Nezávazná poptávka