Kluziště Brno

Místo
Brno
Typ
Kluziště

Popis realizace

Provozovatelé kluziště se nám ozvali asi 14 dní před otevíračkou, jestli by bylo možné se přijít na plochu podívat a vymyslet systém, který by vyhověl jejich požadavkům na svítivost, ale zároveň nebyla možnost na místě postavit vysoké sloupy, kam by se umístily výkonné reflektory. Použili jsme tedy sloupky co byly poblíž a přes kluziště natáhli dvě linie LED pásků v ALU profilech. Výsledek byl překvapivý, svítivost podle zadání byla splněná a světlo bylo zároveň velmi plošné, ať jste jeli, kam jste chtěli, nebyl na ploše kousek stínu.

Použité komponenty

Profil: Mikro

Difuzor: Mikro čirý

LED pásek: 15W/m studená bílá

Zdroj: ELG-240-24

Napsali o nás:

“Firma Valmax nám zajišťovala instalaci osvětlení na kluzišti Lesná v Brně. Potřebovali jsme jednat poměrně rychle, což pro firmu Valmax nebyl žádný problém. Přizpůsobili se nám časově a našim požadavkům vyšli vstříc.
V průběhu sezony se nám objevil malý problém, po zavolání ochotně cca do dvou hodin přijeli a problém vyřešili.
Byli jsme velice spokojeni, firmu Valmax doporučujeme.”
x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.