Folight svítidla

Folight designová svítidla naší výroby. Chcete svítidlo, které bude dominantou ve vašem domově? Chcete svítidlo, které bude kvalitně zpracované a vyrobené v České republice? Originální, funkční a designové světlo FOLIGHT je rozhodně to pravé!

Folight svítidla

Hledáte něco originálního?

Tak přesně pro Vás jsou určená Folight svítidla. Designová svítidla se vyjímají jak v domácnostech tak i v kancelářích. Folight svítidla můžete mít v různých rozměrech a tvarech a proto budou vždy originální. Originalitu docílíte jak barvou svítidla, tak i barvou světla, která v něm může být použitá.

Folight svítidlo vyrábíme do velkých rozměrů, kde neuvidíte žádný spoj plexiskla, protože tam žádné plexi není. Uvnitř svítidla je totiž napínaná fólie, která vytvoří ve světle nádhernou rovnou jednolitou plochu i když je svítidlo třeba šestimetrové.

Folight-circle-1024x754
Folight_prstenec-kopie-700x467
kruhové osvětlení obývacího pokoje
Folight-svítidlo-kruhove-kopie-700x933

Pokud máte představu jaké světlo byste chtěli, tak přesně podle Vaší představy Vám jej vyrobíme. Pokud nevíte a chcete poradit, tak Vám rádi poradíme s výběrem.

Svítidla Folight mají totiž  několik možností barev, tvarů i výkonu svícení.

Můžete se inspirovat našimi realizacemi nebo můžete návrh nechat na nás.

Svítidlo je kompletně LEDkové, jsou zde použity kvalitní LED pásky. LED pásky nejčastěji používáme v barvě denní bílé, tedy 4000K. Ale můžete mít i RGB svícení, či RGB+CCT- tedy všechny barvy + bílou barvu od studené po teplou bílou.

Pokud si chcete svítidlo, které si nakonfigurujete přesně podle Vás, tak pro Vás je Folight ideální, pokud chcete svítidlo designové dominantní a kvalitní, ale nechcete si vybírat s několika možností, tak i pro Vás jsou tyto svítidla, stačí jen nám napsat jak velký prostor máte a my Vám už svítidlo vybereme.

Svítidlo vyžaduje odbornou montáž. Je tedy k dostání pouze s instalací od našich techniků.

Podívejte se na naše realizace

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Dodáváme světlo do vašeho života

Jak je potřeba nachystat strop, když chci mít napínaný strop?

 Pokud uvažujete nad celoplošně osvětleným stropem, stačí nám nachystat jen vývody na světla a my si vše už nachystáme.

U obvodového stropu je potřeba vymalovat strop na bílo, aby strop krásně odrážel světlo a neházel stíny.

Jaké nejmenší snížení je potřeba?

Pokud chcete prosvětlený strop, doporučujeme snížení stropu alespoň 15cm. Obecně platí, že čím větší odsazení, tím je cena nižší.

Pokud budete mít jen fólii bez prosvětlení, tak nám stačí snížení 4cm.

Je vhodný napínaný strop i do koupelny? Nebo nad bazén?

Ano, napínaný strop díky svému materiálu může být i ve vlhkém prostředí.

Jak řešit stmívání?

Nejlepší variantou je chytrá domácnost Loxone (Smarteon), pokud ale nemáte chytrý dům můžete vybírat z několika variant stmívání, buď pomocí ovladače milight, pomocí triac stmívání, aplikací zigbee anebo casambi. Pokud si nevíte rady, tak nás oslovte a my Vám rádi poradíme.

Nezávazná poptávka