Výroba svítidel

Pro naše zákazníky poskytujeme ten nejlepší servis. Nejsme jen prodejna, která Vám prodá svítidla. Tím to pro nás nekončí, spíš začíná. Našim úmyslem je hlavně, aby Vám svítidla přesně pasovala. Již od počátku naší firmy dodáváme svítidla včetně instalace a nedokážeme si představit, že by se tento náš úmysl nějak změnil. Za tu dobu jsme nainstalovali velkou řadu svítidel a většina z nich byla svítidla na míru.

Výroba svítidel

SVÍTIDLA NA MÍRU

Svítidla na míru vyrábíme ve většině případů z LED pásků a hliníkových profilů. Hliníkové profily jsou různých tvarů a rozměr profilu je jen na Vás. Profily Vám můžeme nařezat různě do úhlů a vytvořit tak svítidlo jak pravidelných tvarů jako je obdélník či čtverec, tak i do nepravidelných tvarů, které si namyslíte.

Od počátku působení naší firmy nás velmi bavilo a naplňovalo vyrábět různé typy svítidel, převážně za pomocí LED pásků a hliníkových profilů. V některých případech si vyrábíme z hliníku těla svítidel a osazujeme je těmi nejmodernějšími LED čipy od prémiové značky Bridgeluxu a optickými členy od Finské firmy LEDIL. Svítidla vyrábíme tak, aby vždy s maximální mírou splnili požadavky zákazníků na co nejkvalitnější světlo. I proto si necháme LED pásky osazovat čipy na míru, abychom mohli kontrolovat jejich kvalitu a zároveň si sami určovat výkonové kategorie LED pásků. U LED pásků preferujeme jako výrobce jejich barevné podání, svítivost, počet LED/m a kvalitu lepící pásky. 

Svítidla mohou být zavěšená nebo přisazená. Můžete si zvolit i profil vsazený, který Vám dodá úplně čistou linii bez přesahů.

Mezi naše svítidla vyrobená na míru patří i svítidla Folight.

Zákazníci se na nás obrací jak s objednávkou jednotlivých menších sad LED pásků s profily, tak s velkými seriemi o několika tisících kusech svítidel na míru. Pro obě kategorie přizpůsobujeme výrobní program. Pro menší zakázky většinou doporučíme optimální řešení, následně v horizontu dvou týdnů dílo vyrobíme. Pro velké série je postup trochu jiný, prvně konzultujeme se zadavatelem několik vhodných řešení, potom vzorkujeme a zkoušíme které z nich bude nejlepší jak z hlediska výroby pro nás, tak aby měl zadavatel co nejméně úkonů při jeho aplikaci. Profily tedy předvrtáváme přesně pro jeho potřeby, opatřujeme profily konektory tak, aby se maximálně zrychlila jejich aplikace, profesionálně ošetřujeme proti vlhkosti nebo přímo proti ponoření do vody. Pokud vše sedí, zavážeme se rámcovou smlouvou aby měl náš zákazník jistotu že dodávky budeme plnit včas a přesně jak bylo sjednáno. V průběhu této spolupráce opakovaně zjišťujeme zpětnou vazbu, abychom mohli zaručit naší přidanou hodnotu zákazníkovi. Na dodané dílo držíme i pozáruční servis. 

Podívejte se na naše realizace

Nejčastější dotazy

Dodáváme světlo do vašeho života

Jak je potřeba nachystat strop, když chci mít napínaný strop?

 Pokud uvažujete nad celoplošně osvětleným stropem, stačí nám nachystat jen vývody na světla a my si vše už nachystáme.

U obvodového stropu je potřeba vymalovat strop na bílo, aby strop krásně odrážel světlo a neházel stíny.

Jaké nejmenší snížení je potřeba?

Pokud chcete prosvětlený strop, doporučujeme snížení stropu alespoň 15cm. Obecně platí, že čím větší odsazení, tím je cena nižší.

Pokud budete mít jen fólii bez prosvětlení, tak nám stačí snížení 4cm.

Je vhodný napínaný strop i do koupelny? Nebo nad bazén?

Ano, napínaný strop díky svému materiálu může být i ve vlhkém prostředí.

Jak řešit stmívání?

Nejlepší variantou je chytrá domácnost Loxone (Smarteon), pokud ale nemáte chytrý dům můžete vybírat z několika variant stmívání, buď pomocí ovladače milight, pomocí triac stmívání, aplikací zigbee anebo casambi. Pokud si nevíte rady, tak nás oslovte a my Vám rádi poradíme.

Nezávazná poptávka