Prodejna Litex Brno

Typ
Prodejna
Místo
Brno

Výměna osvětlení v Litexu

Na prodejnu LITEX nás zavolali, abychom jim vymysleli osvětlení z LED pásků. Stávající zářivková svítidla byla totiž nedostačující a nevyhovující kvůli časté nefunkčnosti. Do kazetového stropu se většinou místo zářivkových těles volí LED panely, které ale obvykle mají stejný efekt jako zářivky a nenasvítí nám prostor více. Nebo se volí LED trubice místo klasických trubic, ale není to řešení, které jsme zvolili my.  My jsme se rozhodli pro moderní osvětlení formou čistých linií z profilů lipod a LED pásků. Tyto linie dostatečně osvítí celou prodejnu a tím, že nejsou jen jednotlivé čtvercové body, ale dlouhé linie, nestane se Vám, že v nějakém místě máte nedostatek světla a v některém zase více.

LED pásky

LED pásky jsme zvolili 15W/m v barvě neutrální bílé, která napomáhá věrohodně zobrazovat barvy, což je v prodejně s plavkami a sportovním oblečením důležité.  LED pásky se umístily do profilu Lipod, který do těchto prostor vyhovoval nejlépe. K profilu se použil mléčný difuzor, který zaručí ještě větší rozptýlení světla. Svítidla jsou rozmístěná ve všech částech prodejny tak, aby i nad převlékacími kabinkami bylo dostatek světla.

Výloha

Kromě LED pásků, se zde instalovali také i LED žárovky a panely do prostorů výlohy.

Průběh instalace – video

Na to jak probíhala celková instalace, se můžete podívat na video z montáže anebo se inspirovat dalšími videi na našem blogu.

Použité komponenty

Profil: Lipod

Difuzor: HS22 mléčný

ZdrojMeanwell

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.