McPen

Místo
Brno, Zlín, Pardubice
Typ
Prodejna

Popis realizace

Prodejny McPen jsme neosvětlovali pouze v Brně, ale i ve Zlíně a Pardubicích. V papírnictví MC pen jsou umístěné naše LED trubice, LED panely, LED žárovky, LED downlighty i LED pásky. Každá prodejna vyžadovala jiné osvětlení.

Prodejna Brno Masarykova

V prodejně MC Pen v Brně na Masarykově se osvětlovala výloha LED pásky a to 2x 26W/m v profilu od firmy TRON z vrchní části a zespoda byla osvětlená jedním LED páskem 26W/m. Uvnitř se použily LED bodovky GU10 7,5W a downlighty, které byly speciálně objednané pro tuhle zakázku. Foto 1,2.

Prodejna Brno NC Královo Pole

V prodejně NC Královo Pole se měnily klasické zářivkové trubice za LED trubice. Foto 3.

Prodejna v Pardubicích

V této prodejně jsme předělávali klasické downlighty na výkonnější downlighty s LED čipy Bridgelux vero. Nové downlighty krásně rozzáří prodejnu a díky vysokému indexu podání barev, má zboží opravdovou barvu jako na denním světle. Foto 4.

Prodejna Zlín

Na prodejně ve Zlíně se měnily světla za LED panely. Foto 5.

Použité komponenty

LED pásky: 26W/m

Hliníková profil: TRON

LED žárovky: bodovky GU10 7,5W a downlighty

Ostatní svítidla: LED trubice, LED panely

Čipy: Bridgelux Vero

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.