Byt Brno Komín

Místo
Brno
Typ
Byt

Osvětlení na míru

V tomto bytě jsme si s celkovým osvětlením hodně vyhráli. Svítidla jsou navržená tak, aby všechny do jednoho ladily a vytvářely tak ucelený celek moderního bytu. Osvětlení je zvoleno z LED pásků a z profilů LIPOD, ze kterých jsou vytvořené různé velikosti obdélníků, čtverců či linií. Svítidla jsou buď přisazená přímo u stropu anebo zavěšená, aby nasvítila plochu více z blízkosti.

Obývací prostor

Obývací prostor je nasvětlen velkým čtvercem vyrobeným na míru z LED pásků a z profilu Lipod, kdy svítidlo má rozměr 2x2m a osvětluje celý prostor rovnoměrně.

Vše je sladěno do jednoho stylu a proto můžete z fotografie vidět i světelnou linii, která vede z obývací místnosti do chodby k pokojům, která je vyrobena taktéž z profilu lipod a z led pásků.

Kuchyně

Osvětlení kuchyně a jídelního koutku bylo zvoleno z přisazených i závěsných obdélníků. Závěsné svítidlo bylo použito nad jídelním stolem, kde kopíruje tvar stolu a dále nad pracovní deskou. Prostor mezi jednou částí kuchyňské linky a barovým pultíkem byl osvětlen přisazeným obdélníkem z profilů lipod a led pásků. Všechny svítidla jsou sladěna do barvy neutrální bílé, aby byla co nejpříjemnější na každodenní vaření v kuchyni.

Koupelna

V koupelně bylo zvoleno osvětlení z LED pásků. Led pásky se umístily za zrcadlo a vytvořily tak nepřímé osvětlení za zrcadlem. Polička u vany byla mírně podsvětlená také LED pásky, kde jsme se snažily, aby LED pásky vůbec nebyly vidět a působilo jako nepřímé osvětlení.

Použité komponenty

Profil: LIPOD

LED pásky: 15 W/m

Zdroje: mean well

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.