Barbershop Brno

Místo
Brno
Typ
Holičství

Popis realizace

Během schůzky s mladými pány z tohoto prestižního holičství jsme se domluvili, že musíme udělat něco atypického, něco co bude designově výstřední, ale zároveň ne do očí bijící.

Svítidla

Nejdůležitější požadavek na svítidla byl ten, že svítidlo musí svítit nad každým křeslem tak, aby zákazníkova hlava byla vždy nasvětlené ze všech stran. V úvahu tedy připadaly svítidla, která budou rozměrnější a budou svítit po obvodu. Obdélníkový tvar by vypadal taky velmi dobře, ale je už u nás celkem běžný, tak jsme si chtěli práci trochu zkomplikovat a investorovi předvést něco výjimečného. Zvolili jsme svítidla z profilu LIPOD ve tvaru trojúhelníku, které jsme osadili LED pásky o výkonu 15w/m, celkový výkon jednoho svítidla je 45w a svítidlo dopadá přesně dle požadavků. Všechna svítidla jedou na jeden napájecí zdroj, který je umístěný v rozvaděči. Zároveň se dá celá světelná scéna upravit stmíváním.

Použité komponenty

Profil: Lipod

LED pásek: 15W/m

Zdroj: ELG-240-24

Stmívač: MiLight

Ostatní: Závěsná lanka

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.