Liquid Bread

Místo
Brno
Typ
Restaurace

Popis realizace

Pro majitele Liquid pubu jsme dělali již několik restaurací v Brně a v Havlíčkově Brodu. K této zakázce jsme se Však dostali ještě v době, kdy se teprve likvidovala původní restaurace a vznikala na místě nová. Pustili jsme se tedy do toho pořádně a bez kompromisů.

Restaurace

Jakmile vejdete poprvé do této restaurace na vaše oblíbené jídlo, cítíte tu útulnou atmosféru s prvky moderního světelného umění a to je přesně to, co jsme se snažili pomocí světel dosáhnout. Na stropě jsou umístěny lustry s textilními kabely a se žárovkami o barvě chromatičnosti 2200k, tudíž extrémně teplá barva. Ale je to právě ta barva, která simuluje to “teplo domova” a díky těmto světlům si vychutnáte jídlo až do úplně posledního sousta.

Podsvícená stěna a sloup

Při rozhledu restaurací si nemůžete nevšimnout svíticího sloupu a svíticí posuvně zdi. Oba prvky jsou na místě pro hezké smíchání retro lustrů a moderního osvětlení, tak jak jsme ho zvyklí dělat. Svíticí sloup i posuvná stěna se dají stmívat a vypínat zvlášť.

Použité komponenty

LED pásek: 6W/m

Žárovky: Filament 2200K

Zdroje: Mean Well

Stmívače: MiLight

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.