Kavárna Brno Alfa pasáž

Místo
Brno
Typ
Kavárna

Popis realizace

Nedávno se v Brně na Poštovské otevírala nová kavárna a my jsme byli toho součástí. Do kavárny byly použitá designová světla naší výroby, kde většina světel je zaměřená na nepřímé osvětlení, aby neoslňovala zákazníky.

Svítidla byla vyrobená převážně z LED pásků a LED čipů. Výhoda LED pásků a LED čipů je, že si můžete různě regulovat intenzitu světla pomocí ovladače a rozdělit světla na několik okruhů. Můžete pak mít osvětlenou místnost jen mírně anebo v případě potřeby si posvítit více.

Nepřímé osvětlení

Na fotce 1 můžete vidět nepřímé osvětlení svítící jak dolů tak i nahoru a souměrně osvětluje strop i podlahu.

Designové svítidlo

Designové svítidlo na zeď, které nepřímo osvětluje plochu pod ním. Díky tvaru svítidla a úhlu vyzařování LED čipů vznikl ze svítidel tenhle obrazec, který působí dominantně, ale přitom osvětluje prostor nepřímo.

Obrazec

Velká výhoda LED pásků je, že se dají různě tvarovat do obrazců, které se Vám hodí do daného prostoru. Nemusíte mít tedy jen rovný profil s páskem, ale můžou to být různé geometrické tvary či úplbně nepravidelné obrazce.

Záchody

Na záchodcích se zachoval stejný koncept nepřímého osvětlení jako v celé kavárně jen se tentokrát zvolily LED pásky v hliníkovém profilu corner 16.

Použité komponety

LED pásky: 15W

Hliníkové profily: Corner 16, IDOL

Žárovky: Bodovky

Zdroj: Mean Well

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.