Demix

Místo
Brno
Typ
Prodejna

Popis realizace

Prodejna DEMIX využila naše osvětlení už několikrát. Osvětlení jsme měnili v prodejně NC Královo Pole, poté i v prodejně na Josefské, ale i na Orlí.

Brno NC Královo Pole

V NC Kr. Poli jsme osvětlovali jednotlivé vitrínky s kabelkami LED pásky a do výlohy byl zavěšen profil LIPOD s LED pásek 15W/m. Jako hlavní osvětlení v prodejně se použili LED panely. Dokonce reklamní tabuli jsme osvětlovali LED pásky. Foto 1,2.

Brno Josefská

Další prodejna byla na Josefské v Brně. Zde v prodejně se osvětlovali regály s kabelkami, výloha a venkovní reklamní tabule. Osvětlení regálů v prodejně DEMIX LED pásky umístěné do profilu Stos alu. Osvětlení výlohy pomocí LED pásků a obnovení reklamní tabule, která měla zastaralý systém osvětlení. Foto 3,4.

Brno Futurum

Na prodejně ve Futuru v Brně jsmě měnili staré výbojky za downlighty, které mají dobré CRI neboli index podání barev a tudíž se už nemůže stát, že by kabelka, kterou si koupíte měla jinou barvu v obchodě a jinou na denní světle.

Pro srovnání jsou zde fotky (5) před a po.

Co myslíte? Co je lepší?

Použité komponenty

LED pásky:15W/m, 6W/m

Hliníkové profily: LIPOD, STOS

Ostatní svítidla: LED panely, downlighty

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.