Instalace svítidel

Hlavním smyslem naší firmy není pouhá výroba světel na míru, ale i jejich instalace. Provádíme jak instalaci námi vyrobených svítidel z LED pásků, tak i svítidel od různých výrobců, které si u nás zakoupíte.

Nejprve k Vám přijde na obhlídku technik, který Vám poradí jaká svítidla jsou pro Váš prostor nejlepší a jak taková instalace probíhá a co je potřeba pro to připravit. Následně od nás dostanete nezávaznou cenovou nabídku a po odsouhlasení se domluví termín instalace, tak aby všem vyhovoval co nejlépe.

Termín se nám občas podaří sladit i do týdne od potvrzení, ale v některých případech to můžou být i 4 týdny. Proto je potřeba instalaci plánovat dostatečně dopředu. V některých případech není obhlídka nutná, záleží na rozsahu a náročnosti instalace. 

Kromě instalace LED svítidel, provádíme i kompletní elektroinstalace (více v článku elektroinstalace) a dále pak napínané stropy- barrisoly.

Ceník

Cena za 1 hodinu práce za jednoho montéra je 450 Kč bez DPH.

Doprava je stanovena jednotně pro zákazníky z Brna i mimo Brno a činí 14 Kč/km bez DPH.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.