Ateliér Indigés

Místo
Brno
Typ
Ateliér

Majitelé ateliéru Indigés nás oslovili, abychom jim navrhli světla na míru. Po konzultaci s architektem a domluvení všech detailů, jsme mohli celkovou instalaci realizovat a začít s montáží světel na míru.

Svítidla z LED pásků

V celém ateliéru jsou svítidla z LED pásků až na žárovky u baru.
Led pásky byly navrženy v celém ateliéru. Všechny LED pásky jsou umístěné v hliníkových profilech a to v profilu lipod a mikro. V ateliéru je kombinace jak vsazených svítidel tak i přisazených.

Díky tomu, že se zaměřujeme na svítidla vyrobená na míru, neměli jsme problém osvětlení použít i do zábradlí, kdy LED pásky vytvořily příjemné podsvětlení, pokud je zrovna vernisáž a je v ateliéru přítmí.

Hlavní světlo bylo vytvořené z profilů lipod, kdy celkové svítidlo má 700 W a slouží ve dne i v noci jako svítidlo při malování obrazů a sochání.

Z profilů Lipod můžete vytvořit libovolné hranaté tvary a tím vytvořit vždy jedinečnost a originálnost svítidla. Led pásky mají tu výhodu, že je můžete stmívat a díky jednomu ovladači můžete nezávisle na sobě stmívat různá svítidla a vytvořit si tak intenzitu světla podle Vašich potřeb.

POUŽITÉ KOMPONENTY

Profily: lipod, mikro

LED pásky: 26W/m, 15W/m

Zdroje: mean well 

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.