Kadeřnictví

V kadeřnictví  se snažíme dosáhnout světla s co nejlepším CRI (index podání barev), aby barva vlasů vypadala stejně jako na denním světle. Volíme svítidla plošná, aby svítila na zákazníka ze všech stran a rovnoměrně osvítila prostor.

Tyto svítidla se vybírají většinou přisazená a na osvětlení detailů se přidává svítidlo závěsné, které může být různých rozměrů a tvarů.

V kadeřnictví je důležitá barva světla, někteří kadeřníci rádi volí studenou bílou, jiní zase spíše denní bílou, která je nejbližší dennímu světlu. Vždy záleží na přání zákazníka (kadeřníka).

Každé kadeřnictví má trošku jiné prostory a proto je potřeba si zvolit přesně to co je pro Váš prostor nejlepší a co Vám nejvíce vyhovuje. Možností je mnoho, proto je dobré se poradit s našimi specialisty, kteří Vám poradí, jaké svítidlo je zrovna pro váš prostor nejlepší.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.