Restaurace

Jenom zákazník, který se u Vás cítí výborně, u Vás utratí i svoje poslední peníze. Sami určitě dobře víte, že když se předvedete “v tom nejlepším světle”, tak zanecháte u zákazníka nejlepší dojem a on se bude velmi často vracet. Nezáleží na tom, zda jste restaurace, bar, bistro či kavárna.

Restaurace

OSVĚTLENÍ RESTAURACÍ

Jedním aspektem dobrého pocitu ve Vašem podniku, je i to, jaké svítidla na Vaše pokrmy a drinky svítí. Výběr svítidel do restaurace či kavárny není vždy tak jednoduchý, jak se může zdát. Je mnoho aspektů, na které je třeba brát ohled. Osvětlení ladíme podle celkového designu Vašeho podniku. Svítidla by neměla být až moc silná. Při silném světle nakrmíte zákazníkovy oči na výbornou, hůře se pak ale vnímají chutě, když mají oči plno práce zpracovat tu nádheru.

Zároveň svítidla nemůžou být moc slabé, aby Vaši zákazníci viděli, co právě konzumují. Ať už se jedná o polední menu, luxusní večeři nebo drink s přáteli, je potřeba naladit odpovídající atmosféru.

Go2
osvětlení restaurace
osvětlení restaurace

PROFESIONÁLNÍ OSVĚTLENÍ NA MÍRU

Jak můžete vidět na fotkách, zrealizujeme pro Vás jak hlavní osvětlení podniku, osvětlení barů, tak i dekorační osvětlení. Kontaktujte nás, přijedeme k Vám a zdarma Vám svítidla navrhneme tak, aby splnily veškeré

Vaše očekávání a vy si připravili výbornou půdu pro spokojené zákazníky.

Podívejte se na naše realizace

Nejčastější dotazy

Dodáváme světlo do vašeho života

Jak je potřeba nachystat strop, když chci mít napínaný strop?

 Pokud uvažujete nad celoplošně osvětleným stropem, stačí nám nachystat jen vývody na světla a my si vše už nachystáme.

U obvodového stropu je potřeba vymalovat strop na bílo, aby strop krásně odrážel světlo a neházel stíny.

Jaké nejmenší snížení je potřeba?

Pokud chcete prosvětlený strop, doporučujeme snížení stropu alespoň 15cm. Obecně platí, že čím větší odsazení, tím je cena nižší.

Pokud budete mít jen fólii bez prosvětlení, tak nám stačí snížení 4cm.

Je vhodný napínaný strop i do koupelny? Nebo nad bazén?

Ano, napínaný strop díky svému materiálu může být i ve vlhkém prostředí.

Jak řešit stmívání?

Nejlepší variantou je chytrá domácnost Loxone (Smarteon), pokud ale nemáte chytrý dům můžete vybírat z několika variant stmívání, buď pomocí ovladače milight, pomocí triac stmívání, aplikací zigbee anebo casambi. Pokud si nevíte rady, tak nás oslovte a my Vám rádi poradíme.

Nezávazná poptávka