Galerie

Mimo jiné osvětlujeme i galerie, v nichž je velice důležité myslet na to, aby konkrétní díla byla správně nasvícená. Při osvětlování obrazů je potřeba myslet na správný úhel svitu a na správné CRI, neboli indexu podání barev, aby obrazy působily přesně tak jak mají a nezkreslovalo nám světlo barvy obrazu.

Galerie

OSVĚTLENÍ GALERIÍ A ATELIÉRŮ

Při osvětlování galerií se používají tracking lighty, které osazujeme čipy s nejlepším indexem podání barev. Výhodou tracking lightů je jejich možnost různého natáčení do úhlů a tím nasvětlení určitého bodu nebo místa.

Pokud se jedná o ateliér a potřebujete nasvětlit celý prostor rovnoměrně a přitom designově je dobré zvolit LED pásky hliníkových profilech. A to buď přisazené na stěnu, vsazené do zdi  a nebo závěsné, pokud potřebujete svítidla přiblížit.

led-pásky-ateliér
led-pásky-ateliér
11011909_937545442962670_3584351068277717816_n
Led-pásky-v-ateliéru1up
Led-pásky-v-ateliéru1up

DESIGNOVÉ PÁSKY S PROFILY

U pásků s profily si můžete zvolit libovolnou délku, zvolit si nejideálnější profil pro Váš interiér a tím celkově sladit design celého ateliéru.

Každá galerie a ateliér má jiné požadavky a jiné možnosti a proto je dobré si domluvit osobní schůzku s našim specialistou a domluvit se tak na nejlepším řešením pro Váš prostor.

Podívejte se na naše realizace

Nejčastější dotazy

Dodáváme světlo do vašeho života

Jak je potřeba nachystat strop, když chci mít napínaný strop?

 Pokud uvažujete nad celoplošně osvětleným stropem, stačí nám nachystat jen vývody na světla a my si vše už nachystáme.

U obvodového stropu je potřeba vymalovat strop na bílo, aby strop krásně odrážel světlo a neházel stíny.

Jaké nejmenší snížení je potřeba?

Pokud chcete prosvětlený strop, doporučujeme snížení stropu alespoň 15cm. Obecně platí, že čím větší odsazení, tím je cena nižší.

Pokud budete mít jen fólii bez prosvětlení, tak nám stačí snížení 4cm.

Je vhodný napínaný strop i do koupelny? Nebo nad bazén?

Ano, napínaný strop díky svému materiálu může být i ve vlhkém prostředí.

Jak řešit stmívání?

Nejlepší variantou je chytrá domácnost Loxone (Smarteon), pokud ale nemáte chytrý dům můžete vybírat z několika variant stmívání, buď pomocí ovladače milight, pomocí triac stmívání, aplikací zigbee anebo casambi. Pokud si nevíte rady, tak nás oslovte a my Vám rádi poradíme.

Nezávazná poptávka