RD Brno Kníníčky

Místo
Brno - Kníničky
Typ
Rodinný dům

Popis realizace

Rodinný dům v Brně Kníničkách je dům paní architektky, která si svítidla sama navrhla a my je zrealizovali. Svítidla jsou vyráběná převážně z LED pásků a hliníkových profilů

Pokoj

V pokojích jsou zvolena závěsná svítidla z profilu PDS-O, která jsou zavešena na ocelových lankách. Profil PDS-O má kulatý design a jsou v něm umístěné LED pásky neutrální barvy 15W/m.

Vyráběli jsme i speciální stolní lampičku.

Kuchyně

Pod kuchyňskou linkou jsou zvoleny LED pásky neutrální barvy 15W/m, které jsou umístěné v profilu PDS4-K. Tento profil je na zafrézování a a neruší tak design kuchyňské linky.

Ložnice

U postele jsou zvoleny designové lampičky vyrobené na míru. Lampička je složena z hliníkového profilu PDS-O a LED pásku teplé barvy 15W/m. Profil se dá různě natáčet.

Lampička na míru

Lampička vyrobená na míru a vsazená do dřevěného kmenu vytvoří útulný efekt v domě, kde jsou prvky převážně ze dřeva. Lampička je vyrobená z hliníkového profilu PDS-O a LED pásků a z přírodního kmenu.

Použité komponenty

LED pásky: 15 W/m

Profily: pds-o, pds4-k

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.