Jóga studio Konektor

Místo
Brno
Typ
Studio

Popis realizace

Ve studiu byly před realizací stará svítidla (foto 2), která prostor nedostatečně osvítila a byla často poruchová, navíc designově už nepatřila do tohoto tisíciletí.  Nejprve se stará svítidla musela demontovat, poté naši šikovní kluci umístili hliníkový profil na strop a do něj vlepili LED pásky. Umístili trafo a stmívací modul na vhodné místo tak, aby nebylo vidět a vysekali k nim drážku na kabely. Celá montáž byla dost náročná, i když podle minimalistického vzhledu svítidla to tak nevypadá. Naši montéři ale vše zvládli.

Studio

Celá místnost o velikosti 9 x 5 metrů je osvětlená LED pásky o výkonu 15w/m a je osvětlená velmi dobře i přesto, že jsou použité speciální matné difuzory, které v tomto případě tlumí svit o 50%. Díky tomu je světlo jednolité a neuvidíte jednotlivé čipy na LED páscích (foto 1 a 3).

Použité komponenty

LED pásek: 15W/m

Hliníkový profil: PDS 4

Difuzor: mléčný

Zdroj: LPV 150-24

Stmívač: Milight

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.