Napínané stropy

Napínané stropy nalézají uplatnění hlavně v interiérech. Můžete z nich vytvořit dokonale hladký strop a rovný podhled, pod který schováte původní strop stavby, který nemusí mít původní podobu. Skryje tak různé kabely a příslušenství.  Napínaný strop může být lesklý nebo matný a vybírat si můžete ze široké škály barev.

Lesklý strop dodá Vašemu interiéru úplně jiný vzhled a díky zrcadlovému efektu opticky zvětší místnost. Hodí se tak jak do prostorů s nízkým stropem, tak i do prostorů, kde chcete zvýraznit jejich výjimečnost.

Napínaný strop se dá jednoduše kombinovat s různými světelnými zdroji. Můžeme Vám vsadit LED pásky do stropu a vytvořit tak originální tvary osvětlení jako je na fotce z naší realizace:

Nebo můžete do fólie zavěsit různé designové lustry nebo svítidla Folight.

Pokud se Vám líbí bodové svícení, je možnost i tohoto svícení. Variant napínané fólie je hned několik a pokud si nevíte rady, můžeme Vám poradit a navrhnout přesně na míru osvětlení i fólii.

Napínaný strop je designové řešení do domácností ale i do kanceláří nebo firem. V domácnostech udělá něco unikátního a zvětší opticky místnosti a v kancelářích nebo obchodech dodá na designu a luxusu.

Snadno se čistí, tak je skoro bezúdržbový a hlavně už věčné malování stropu je za Vámi a už Vás nikdy nečeká.

Chtěli byste takový strop? Napište nám a my Vám poradíme a navrhneme to nejlepší do Vašich prostorů.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.