Osvětlení restaurací

Jenom zákazník, který se u Vás cítí výborně, u Vás utratí i svoje poslední peníze. Sami určitě dobře víte, že když se předvedete “v tom nejlepším světle”, tak zanecháte u zákazníka nejlepší dojem a on se bude velmi často vracet. Nezáleží na tom, zda jste restaurace, bar, bistro či kavárna.

Jedním aspektem dobrého pocitu ve Vašem podniku, je i to, jaké svítidla na Vaše pokrmy a drinky svítí. Výběr svítidel do restaurace či kavárny není vždy tak jednoduchý, jak se může zdát. Je mnoho aspektů, na které je třeba brát ohled. Osvětlení ladíme podle celkového designu Vašeho podniku. Svítidla by neměla být až moc silná. Při silném světle nakrmíte zákazníkovy oči na výbornou, hůře se pak ale vnímají chutě, když mají oči plno práce zpracovat tu nádheru.

Zároveň svítidla nemůžou být moc slabé, aby Vaši zákazníci viděli, co právě konzumují. Ať už se jedná o polední menu, luxusní večeři nebo drink s přáteli, je potřeba naladit odpovídající atmosféru.

Jak můžete vidět na fotkách, zrealizujeme pro Vás jak hlavní osvětlení podniku, osvětlení barů, tak i dekorační osvětlení. Kontaktujte nás, přijedeme k Vám a zdarma Vám svítidla navrhneme tak, aby splnily veškeré

Vaše očekávání a vy si připravili výbornou půdu pro spokojené zákazníky.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.