Reklamní tabule

Osvětlení reklamních tabulí řešíme individuálně a to především kvůli tomu, že na každém místě doporučujeme jinou svítivost, a to vzhledem k tomu jestli jsou v okolí některé další reklamní tabule, které je potřeba “přesvítit” nebo jestli je místo, kde je tabule bez světelného znečištění.

Nelze obecně doporučit svítivost, ale pouze upozornit na tento fakt.

Nasvětlování reklamních tabulí pak řešíme dvojím způsobem. Zaprvé nasvětlením reklamního boxu po obvodu tabule tak, že LEDky svítí směrem dovnitř – do sebe. Toto lze aplikovat pro tabule, u které nepřesahuje menší strana šířku 80cm. Druhá možnost je vhodná pro větší tabule, kde je nutné udělat z LEDek rastr.

Rastr je nutný udělat i v případě, kdy je potřeba přesvítit okolní reklamy, a tak upoutat zákazníkovu pozornost.

V reklamních tabulích buď nahrazujeme původní světelné zdroje, nebo Vám můžeme dodat kompletní reklamní tabuli včetně rámu a potisku. V případě zájmu Vám můžeme zpracovat i grafický návrh reklamní tabule.

Pro toto osvětlení nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi Vám doporučíme optimální řešení.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.