Osvětlení galerií a ateliérů

Mimo jiné osvětlujeme i galerie, v nichž je velice důležité myslet na to, aby konkrétní díla byla správně nasvícená. Při osvětlování obrazů je potřeba myslet na správný úhel svitu a na správné CRI, neboli indexu podání barev, aby obrazy působily přesně tak jak mají a nezkreslovalo nám světlo barvy obrazu.

Při osvětlování galerií se používají tracking lighty, které osazujeme čipy s nejlepším indexem podání barev. Výhodou tracking lightů je jejich možnost různého natáčení do úhlů a tím nasvětlení určitého bodu nebo místa.

Pokud se jedná o ateliér a potřebujete nasvětlit celý prostor rovnoměrně a přitom designově je dobré zvolit LED pásky v hliníkových profilech. A to buď přisazené na stěnu, vsazené do zdi  a nebo závěsné, pokud potřebujete svítidla přiblížit.

U pásků s profily si můžete zvolit libovolnou délku, zvolit si nejideálnější profil pro Váš interiér a tím celkově sladit design celého ateliéru.

Každá galerie a ateliér má jiné požadavky a jiné možnosti a proto je dobré si domluvit osobní schůzku s našim specialistou a domluvit se tak na nejlepším řešením pro Váš prostor.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.