Venkovní svítidla

Pro venkovní použití je potřeba používat svítidla s krytím IP 65 a IP 67. Venkovní svítidla mohou být různých typů, například svítidla na osvětlení teras, osvětlení příjezdové cesty, bazénů, jezírka a jiných scén Vaší zahrady. V naší nabídce najdete venkovní svítidla naší výroby, vyrobené z LED pásků se speciální úpravou nebo už  hotové venkovní svítidla, jako jsou reflektory nebo designová svítidla určená na fasádu domu či stojaté svítidlo do zahrady.

Svítidla z LED pásků

Pokud se rozhodnete pro LED pásky, tak se můžete setkat s různými pásky na venkovní použití. LED pásky najdete již s hotovým krytím, kdy jsou většinou ošetřeny silikonovou vrstvou nebo epoxidovou vrstvou.

Ani jedna úprava však nevyřeší krytí ideálně. Krytí je totiž provedeno buď tak, že je zalitá vrchní část LED pásků, kde jsou LED čipy, pak je ale pravděpodobné, že do pásku zateče z boku. Anebo druhý případ se kterým se setkáváme, je ten, že je LED pásek celý v silikonové trubičce, nebo zalitý ze všech stran. V takovém případě ale není zajištěno dobře chlazení, kvůli tomu, že LED pásek nemá přímý kontakt s hliníkovým profilem. 

Z toho důvodu jsme se rozhodli provádět voděodolnou úpravu sami. LED pásek prvně nalepíme do hliníkového profilu, který nám zajistí chlazení a tím i dlouhou životnost samotných LED diod. Následně profil utěsníme ze všech stran a zalijeme jej speciální epoxidovou hmotou. Do epoxidové hmoty můžeme přimíchat matovací pastu podle potřeby. Díky tomu, že si můžeme propustnost světla skrz epoxid doladit sami, můžeme jej přizpůsobit maximálně požadavkům zákazníka.

Hotová svítidla

Kromě venkovního osvětlení pomocí pásků, si můžete vybrat z naší široké nabídky již hotových svítidel. Reflektory se používají většinou k příjezdovým cestám, ale pokud chcete designová svítidla doporučili bychom Vám jiná svítidla. Osvětlit si můžete i zahradu pomocí zahradních svítidel, kde si můžete vybírat z různých velikostí a typů.

Pokud budete chtít poradit, jaké svítidlo zvolit pro Vaši zahradu či terasu, neváhejte nás kontaktovat.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.