Osvětlení koupelen

V koupelně mnoho domácností nemá okno a ideální osvětlení je zde tedy ještě důležitější.  Kromě hlavního osvětlení místnosti, se nejčastěji osvětluje zrcadlo, prakticky i dekoračně, sprchové kouty, dekorační osvětlení vany, poliček, atd.

Osvětlení zrcadel

Osvětlení zrcadel je velmi důležité hned z několika důvodů.

Za prvé na sebe potřebujete vidět, když se na sebe do zrcadla díváte. Mnohdy se jedná o druhý světelný zdroj v koupelně a my jsme zastánci toho, že jedno svítidlo na stropě prostě nestačí.

Svítidla je potřeba rovnoměrně rozložit po místnosti a zrcadlo se přímo nabízí k tomu. Na první pohled není vidět, že se jedná o světlo nad zrcadlo, jakmile se ale rozsvítí, vyzařuje z něj velmi příjemné světlo a je rozloženo do prostoru. Plní tak funkci jak “dokreslovacího” svítidla, tak svítidla, které si zapnete například večer, když nechcete být oslněni hlavním svítidlem.

Zrcadla dodáváme již včetně osvětlení, v případě, že zrcadlo máte, osvětlíme jej. Zrcadla osvětlujeme buď po obvodu nebo na něj umístíme profil s LED páskem, který svítí přímo na vás. Některé typy osvětlení zrcadel naleznete vystavené u nás na prodejně.

Osvětlení sprchových koutů

Osvětlení sprchových koutů je možné díky speciální voděodolné úpravě svítidla. LED pásek umístěný do hliníkového profilu se zalije speciální hmotou, epoxidem, díky které je svítidlo chráněno proti vodě i vlhkosti.

Tato hmota může být jak čirá, tak zmatněná, kdy nepropustí tolik světla a jednotlivé body nejsou viditelné a tolik neoslňují.

x

 

Milí návštěvníci, na našem webu používáme cookies. Slouží například k správnému fungování stránek. Pokračováním používání těchto stránek souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoli vypnout v nastavení Soukromí.